Ułatwienia dostępu

KSIĘGOWOŚĆ

księgi rachunkowe | kadry i płace | zbiórki publiczne
Szukasz ekspertów z doświadczeniem w księgowości?
Pokażemy Ci, jak sprawnie i skutecznie zadbać o pieniądze w organizacji. Od ponad 20 lat współpracujemy z NGO i rozumiemy, jak duże wyzwanie stanowi znalezienie zaufanego zespołu księgowości.
Szukamy rozwiązań a nie przeszkód

Chcemy, żeby Twoja organizacja działała skutecznie. Dlatego naszym celem jest szukanie rozwiązań a nie tworzenie problemów i stawianie barier. 

W naszym ekosystemie wsparcia dla NGO współpracujemy z ponad 100 organizacji. Wiemy, że nasze rozwiązania się sprawdzają. 

Wiemy, że księgowość czasem potrzebuje wsparcie ekspertów z innych dziedzin – np. prawa czy podatków. W naszym zespole mamy ekspertów, którzy pomogą Ci kompleksowo. 

ponad  0 lat
doświadczenia w księgowości NGO
0 +
liczba obsługiwanych organizacji
0 mln
uzyskanego finansowania dla NGO
Co możemy dla Ciebie zrobić?
Masz pytania?
Napisz do naszej ekspertki
Grażyna Sokołowska
Grażyna Sokołowska
LIDERKA USŁUGI KSIĘGOWOŚĆ
Pracuje z organizacjami pozarządowymi od 2004 roku. Osobiście pomagała w stworzeniu około 20 stowarzyszeń, 2 fundacji, 1 Lokalnej Grupy Działania i trzech spółdzielni socjalnych. Zajmuje się księgowością, kadrami, a także ekonomizacją organizacji pozarządowych. W swojej codziennej pracy pisze i rozlicza projekty nawet na kilka milionów złotych.
Jeżeli w ciągu 30 dni zrezygnujesz z obsługi księgowej, dostaniesz zwrot wszystkich poniesionych opłat. Niezależnie od powodu rezygnacji.
Chcesz z nami rozwijać swoją organizację?
Świetnie! Po pierwszych konsultacjach i rozpoczęciu współpracy będziemy mieć dla Ciebie prezent - pakiet startowy, który pozwoli Ci efektywniej działać w trzecim sektorze.